Dopyt na Pobytové Balíčky

Privátny zveropark, ktorý prináša radosť malým aj veľkým

V srdci nádhernej tatranskej prírody, v objatí vrcholov a zelených dolín, sa rozprestiera tajomný svet zveroparku Hotela HUBERT Vital Resort. Táto oáza divočiny a harmónie v srdci Tatier vás vtiahne do fascinujúcej atmosféry, kde sa ľudia a zvieratá stretávajú vo vzájomnej úcte. V tomto zveroparku sa stretávate s obdivuhodnými zvieratkami, ktoré sú symbolmi prírody v pravej tatranskej scenérií ale aj celosvetovo.

 

Počas vašej návštevy môžete sledovať pohyby pôvabných koníkov, ktoré sa slobodne pasú. Ich kroky sú melódiou Tatier, a ich pohľady odhaľujú hlboké tajomstvá. Ich priamy kontakt Vám vieme poskytnúť počas našej služby kontaktnej zoo, ktorú máme k dispozícií počas týždňa, v dopredu stanovné dni. Pohľad z konského sedla si môžete užiť s našimi najväčšími kamarátmi a to s našou krásavicou Sarah, pokojnou Amirou, Pascalou a Shagym. Tých najmenších povozia naši kamarátsky poníci Baša, Kubo, Kuko a náš najnovší člen tímu rotomilý Max.

 

Zveropark v Tatrách nie je len miestom na sledovanie, ale aj na vzdelávanie prostredníctvom našich skvelých ošetrovateľov zvierat, ktorí naučia nie len malých ale aj veľkých niečo vzrušujúce a nové.  So zanietením vás zasvätia do tajov myšlienok a informácií, ukážu vám dôležitosť ochrany a vytvoria most medzi vami a našimi zvieratkami prostredníctvom našej  kontaktnej zoo.

 

V našej kontaktnej zoo vás zoznámime aj s lamami Ešli, Freddie a Elvis. Naše somáriky Krištof a Kajo vás vždy niečim prekvapia. Ďalej u nás nájdete ovečky, kozy, poštové holuby, sliepky a pávy. Dravca, ktorého u nás môžete obdivovať je nás výr skalný - Bubo. Naše jazierko obývajú čierne labute, husy, kačice mandarinské, kačice karolínske a samozrejme divé kačky. Najzaujímavejšími zvieratkami uprostred tatranskej prírody sú u nás naše klokany Deisy a Skippy. Priamo v hotelovej hale vás privítajú naše terariové zvieratká pyton kráľovský so vznešeným a božským meno Zeus, nájdete tu aj Lea - agama bradata, slimáčika afrického a koritnačky suchozemské Kory a Tory.

 

Čakáme vás a tešíme sa na vás. 
Vaše zvieratká :)