Máte radi ľudí? Viete dobre komunikovať minimálne jedným svetovým jazykom? Chcete sa do práce tešiť na super kolegov?

Hľadáme do našej party sympatickú kolegyňu/ kolegu na pozíciu:

Denná recepčná/ý

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela
  • práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC
  • prijímanie a odubytovanie hostí/ check-in a check-out
  • práca podľa požiadaviek vedúceho recepcie (reporty, dotazníky spokojnosti)
  • vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania a športových služieb
  • úzka spolupráca a komunikácia s vedúcimi pracovníkmi ostatných prevádzok v hoteli
  • vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb
  • pokladničné operácie
  • vystavovanie dokladov
  • príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
  • predaj doplnkového sortimentu a jeho evidencia
  • zapisovanie odkazov a dôležitých informácií pre nasledujúcu zmenu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • korektný a seriózny prístup k odmeňovaniu
  • práca v zohratom tíme
  • práca v atraktívnom prostredí
  • možnosť bezplatného využitia wellness centra v stanovených termínoch
  • bezplatné zamestnanecké ubytovanie
  • zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • SŠ, VŠ

Vzdelanie v odbore

  • ekonomické, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Fakturácia – základy
  • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz B

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci
  • vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech
  • výborné komunikačné zručnosti
  • orientácia na zákazníka
  • tímovosť, otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie
  • lojálnosť, zmysel pre detail

Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky: dohodou pri osobnom pohovore

Pošlite nám svoj životopis na adresu: manager@hotel-hubert.sk alebo nám zavolajte na telefón +421 903 263 000