Vyberte si svoj pobyt u nás

Pobytové balíčky sme pripravili tak, aby ste si dovolenku u nás nemuseli organizovať. Stačí si len vybrať z tématických balíčkov. Pri rezevácii balíčka ušetríte oproti cenníkovým cenám.

Ponúkame pobyty napríklad pre mamičky mamičky, pre milovníkov koní, pre turistov alebo zo sezónnych balíčkov. Pri rezervácii napíšte aj termín vášho pobytu a my vás budeme obratom kontaktovať.

2. 4. - 30. 6. 2018

Jar v Huberte

39 € / osoba / noc s polpenziou

Jar na horách, kedy sa prebúdza príroda, patrí k najkrajším. Rezervujte si Jar v Huberte a užite si krásu Vysokých Tatier v čase, keď ešte nie sú preľudnené.
1. júla - 15. septembra 2018

Leto v Huberte

55 €/ osoba/ noc s polpenziou

Zažite neopakovateľnú atmosféru krásneho podtatranského leta, milý personál hotela, bohatý program pre detí aj dospelých a chutné jedlá v našej reštike.
1. februára - 20. decembra 2018*

Pre mamičky s deťmi

1 osoba na 2 noci – 170 €

Milé mamičky, oddýchnite si v hoteli Hubert aj s vašimi deťmi. Postaráme sa o vás i o nich. S našou zvýhodnenou ponukou ušetríte 75-101 €!
platí celý rok okrem Mikuláša, Vianoc a 31.12.

V konskom sedle

190 € pre 2 osoby na 2 noci

V cene ubytovania s polopenziou sú dve jazdy na koni pre dve osoby. Hostia môžu pripraviť koníka na jazdu, očistiť mu kopytá, osedlať ho a učesať.
16. septembra – 21. decembra 2018

Jeseň v Tatrách

43 € / osoba / noc

Vo Vysokých Tatrách je najkrajšie počasie na jeseň. Mení sa len sporadicky, vzduch je redší a výhľady krajšie. Využite výhodný pobytový balíčok "Jeseň v Tatrách"