Wellness

Hotel Hubert**** ponúka široké spektrum relaxácie vo vlastnom wellness centre: bazény, sauny, masáže, zábaly, kúpele, manikúru a pedikúru, kozmetiku. Doprajte si potešenie a vyberte si z našej ponuky.

Ubytovaní hostia majú neobmedzený vstup do wellness centra zdarma počas celého pobytu.

Ďalšie vybavenie wellness centra:

  • Vnútorný bazén (10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota 32°C),
  • Vírivka – teplota 37°C
  • 3 sauny – soľná, parná, biosauna, bylinková parná
  • Zázračná sprcha, Iglu kútik, Tepidárium
  • Kozmetické centrum

Otváracie hodiny wellness centra:

  • 10:00 – 21:40
  • Sauny: 14:00 – 21:40
Masáže

Ponúkame širokú škálu rôznych masáží a terapeutických techník na udržanie, resp. zlepšenie fyzickej kondície a uvoľnenie svalov. Naši profesionálni maséri, ktorí poradia s výberom samotnej masáže alebo techniky.

Masáže poskytujeme každý deň.

Masáže je potrebné objednať na recepcii hotela, minimálne 1 deň vopred. Vyberte si z ponuky masáží tu.

Klasická, relaxačná, lávovými kameňmi, anticelulitídna, lymfodrenáž, medová masáž, čokoládová, thajská olejová, hawaiská LomiLomi, pregnancy masáž, myofaciálna masáž, lymfodrenáž tváre, reflexná masáž chodidiel, indická masáž, bankovanie…

Kúpele

Ponúkané kúpele si môžete vychutnať vo vani NeoQi-Harmony, ktorá využíva prírodnú silu vody na účinnú termo-terapiu, ako aj na tlakovú masáž. Široká ponuka využitia robí z tejto hydroterapeutickej vane ozajstný zázrak.

Bylinkový kúpeľ

Nechajte sa uniesť do sveta babky bylinkárky a vychutnajte si kúpeľ pripravený z vybraných byliniek ako sú levanduľa, medovka a liečivka z tatranských lúk. Odporúčame všetkým nadšencom bio prírodných produktov.

Kleopatrin kúpeľ

Zažite kúpeľ s olejom so sviežou exotickou vôňou, ktorému sa údajne oddávala aj niekoľkokrát denne preslávená kráľovná Egypta Kleopatra.

Kúpele je možné objednať na wellness recepcii.

Cena: 30 minút 15,-€

Rezervujte si pobyt hneď

Pri zarezervovaní si pobytu cez našu stránku od nás dostanete automaticky klubovú kartu so zľavou na budúce pobyty až 10 %.
Dátum Príchodu
Dátum Odchodu

Tatranský zveropark

Pozrite sa bližšie na všetky zvieratá v našej mini ZOO.