Hotel Hubert ****

6 dôvodov, prečo prísť do hotela Hubert

  1. vyjdete z hotela a nečaká vás hora áut ani kopa turistov
  2. všade okolo les, lúka a majestátne štíty, ticho a veľa priestoru
  3. silná pozitívna energia v celom areáli a vlastný zdroj vody v 90 m vrte, v kojeneckej kvalite
  4. domáce zvieratká v našom Tatranskom Zveroparku – obľubené miesto pre rodiny s deťmi
  5. veľmi chutné jedlo vďaka našim šikovným kuchárom
  6. ústretový a milý personál, na ktorý sme právom pyšní

Hotel Hubert **** sa nachádza v podhorí Vysokých Tatier, priamo pod ich najvyšším vrchom Gerlach. Podľa názoru mnohých návštevníkov je to jedno z najkrajších miest podhoria.

Zo všetkých strán je obklopený prírodou s nádhernými výhľadmi na Vysoké Tatry, na Popradskú kotlinu i hrebene Nízkych Tatier, kde sa vyníma najmä Kráľova hoľa.

Hotel leží na južnom svahu Tatier a výborné klimatické podmienky zaisťuje aj teplotná inverzia, ktorá sa pravidelne v príslušnom období začína asi 200 m pod hotelom. Pod touto pomyselnou čiarou je hmla a zima, nad ňou zase slnečno a teplo.

Na takom krásnom mieste, na zelenej lúke, sa podarilo vystavať hotel Hubert. V čistom horskom prostredí, v ktorom sa hotel nachádza, je veľa divej zveri. Sú tu jelenia a srnčia zver, diviaky, medvede, vlky, rysy, líšky, jazvece a ďalšie. Často je vidno tieto zvieratá priamo z hotela. V jeseni je možné vidieť a počuť ručiace jelene počas jelenej ruje. Je preto prirodzené, že hotel dostal pomenovanie po patrónovi poľovníkov, svätom Hubertovi.

Prajeme všetkým návštevníkom, ktorí sa u nás zastavia, či už na krátko, alebo na dlhší čas, aby sa u nás cítili príjemne a spokojne.

kolektív pracovníkov hotela Hubert

Svätý Hubert
vášnivý poľovník, milovník žien, vína a bujarej zábavy

Ulovil veľa zveri, až raz, keď so svojimi psami prenasledoval jeleňa, zjavil sa medzi jeleními parohami ohnivý kríž a jeleň sa ľudským hlasom ozval: „Prečo ma prenasleduješ, Hubert?“ Hubert bol touto príhodou hlboko zasiahnutý, dal sa na pokánie, zmenil celý spôsob života, až sa napokon stal biskupom.

Znázornenie tejto príhody je zachytené na obrazovom triptychu, ktorý je na recepcii hotela Hubert, na stene oproti vchodu. Svätému Hubertovi je venovaná aj vysvätená kaplnka, ktorá sa nachádza v areáli hotela.

S architektúrou samotného hotela sa pohrali jej tvorcovia

Za povšimnutie stojí niekoľko zjavných aj menej nápadných pyramíd, ktoré vytvárajú nenapodobiteľnú klímu hotela. Podľa psychotronikov v areáli nie sú žiadne patogénne zóny, ale je tu silná pozitívna energia, ktorú dávajú tomuto miestu Vysoké Tatry.

Hotel Hubert má všetko to, čo majú tatranské kúpeľné domy: tatranskú klímu, výborný vzduch, horské slnko, rehabilitáciu. Naviac má čisté, tiché prostredie, vlastnú zdravú vodu z 90 m vrtu, domáce zvieratá, kvôli ktorým k nám radi jazdia hlavne rodičia s deťmi.

Je vyhľadávaný aj vďaka výbornej kuchyni a naši hostia si pochvaľujú náš ústretový personál a radi sa k nám vracajú.

Rezervujte si pobyt hneď

Pri zarezervovaní si pobytu cez našu stránku od nás dostanete automaticky klubovú kartu so zľavou na budúce pobyty až 10 %.
Dátum Príchodu
Dátum Odchodu

Tatranský zveropark

Pozrite sa bližšie na všetky zvieratá v našej mini ZOO.