Zábava v Huberte

Zábava v Huberte

Na hru nie je človek nikdy starý. Zvlášť keď ide o hry, ktoré zabavia každú partiu. Vyzvite svoju spoločnosť na kolo šipiek či biliardu a o večer plný zdravej súťaživosti máte postarané.

Zábava v Huberte

Vitajte v našej herni, kde sa môžete tešiť na bohatý výber zábavy a relaxu. Naša herňa je venovaná širokej škále aktivít, ktoré poskytujeme našim hosťom. Zabaví sa celá rodina. Vytvorte spoločné aktivity, ktoré spoja celú rodinu. Nájdete u nás zábavu počas celého dňa a za každého počasia.

V hotelovej herni nájdete:

Stolný tenis - užite si vzrušenie z rýchlej hry stolného tenisu na našich kvalitných stoloch. Súťažte s priateľmi alebo rodinou a skúšajte rôzne techniky a stratégie.
 

Biliard - pre fanúšikov biliardu máme k dispozícii viacero profesionálnych stolov, na ktorých si môžete užiť kvalitnú hru. Bez ohľadu na váš úroveň skúseností, biliard je skvelou voľbou pre oddych a spoločenské stretnutia.
 

Elektronické šípky - naše moderné elektronické šípky sú ideálne pre tých, ktorí milujú presnosť a súťaž. Skúste svoje schopnosti v rôznych režimoch a súťažte o najlepšie skóre s ostatnými hosťami.
 

Stolný futbal (kalčeto) - kalčeto je ďalšou zábavnou možnosťou, ktorú ponúkame. Táto tradičná hra s malými futbalovými figurkami je perfektná na súťaženie a tímovú spoluprácu medzi priateľmi.
 

Boxovací vak - precvičte svoje údery a uvoľnite napätie s naším boxovacím vakom. Tento aktivita je nielen skvelým spôsobom, ako sa vypnúť, ale aj zlepšiť svoju kondíciu.
 

Jazdecký simulátor - pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve, ponúkame realistický jazdecký simulátor. Skúsení jazdci i začiatočníci si môžu vyskúšať rôzne typy terénov a pocítiť radosť z jazdy.
 

Stôl so vzdušným hokejom - prežite vzrušenie z hry vzdušného hokeja na našom špeciálnom stole. Táto rýchla a dynamická hra je perfektnou voľbou pre milovníkov súťažného ducha.
 

Spoločenské hry – v recepcii hotela Vám veľmi radi zapožičiame rôzne stolové spoločenské hry pre malých aj veľkých.
 

V našom hoteli Hubert sme si istí, že naše športové vybavenie a aktivity vám prinášajú nezabudnuteľné zážitky. Sme tu, aby sme vám ponúkli ideálne prostredie na oddych a zábavu, či už po náročnom dni alebo po dlhej ceste.

Pripravte sa na skvelý čas plný hier a radosti!