Detský kútik a kino

Detský kútik a kino

Detský kútik a kino v hoteli

Nevyšlo počasie na výlet? Nevadí - deti u nás majú o zábavu postarané za každého počasia aj vďaka celodennému kútiku s bohatou výbavou hračiek pre každého. Kuchynka pre budúcich hotelových šéfkuchárov, dopravný koberec a autodráha pre vodičov, ktorí sú ešte len v autosedačkách, kočíky, kocky, skladačky, knižky a interaktívne hry zabavia vaše ratolesti na tak dlho, ako len budete potrebovať. Neručíme za to, že šmykľavková dráha sa nakoniec nestane jedným z "highlightov" ich pobytu :)
 

Detský kútik

Interiérový detský kútik je rajom pre deti, kde sa môžu zabaviť a spoznávať nové veci. Je vybavený pestrou paletou hračiek, ktoré zahŕňajú kuchynky, dopravné koberce, autodráhy, kočíky, kocky, skladačky a interaktívne hry. Pre najmenších je pripravená šmykľavka, ktorá je často najväčším lákadlom. V detskom kútiku môžu deti tráviť čas kreatívnymi aktivitami, čítať knižky alebo sa jednoducho hrať a rozvíjať svoju fantáziu.

Otváracia doba:
  • Detský kútik je otvorený denne od 7:00 do 22:00 hod.


Detské kino

Pre našich najmenších hostí premietame každý deň po večeri rozprávky na dobrú noc.
Detské kino je miestom, kde sa deti môžu usadiť, oddýchnuť si a nechať sa unášať do sveta fantázie. Premietame obľúbené rozprávky a animované filmy, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Tento program pomáha deťom uvoľniť sa po aktívnom dni a pripraviť sa na pokojný spánok.

Otváracia doba:
  • Detské kino premieta denne o 19:00 hod.


Bezpečnosť a hygiena

V našom hoteli kladieme veľký dôraz na bezpečnosť a hygienu.
Priestory pravidelne upratujeme, vetráme a dezinfikujeme, aby sme zabezpečili čisté a zdravé prostredie pre všetkých našich malých návštevníkov.
V detskom kútiku a v kine je z hygienických dôvodov zakázané konzumovať jedlá a nápoje.


Prevádzkový poriadok

Za deti v detskom kútiku a v kine plne zodpovedá ich zákonný zástupca.
Pre bezpečnosť vás i vašich detí vnútorné hracie priestory pravidelne upratujeme, vetráme a dezinfikujeme.
V oboch priestoroch je z hygienických dôvodov zakázané konzumovať jedlá a nápoje.