Wellness

Wellness

 

Vitajte v našom wellness & spa centre

V hoteli Hubert veríme, že zdravie a pohoda sú kľúčové pre dokonalý relax a odpočinok. Preto sme pre vás pripravili komfortné wellness centrum, kde môžete úplne vypnúť a dopriať si čas len pre seba. Nechajte starosti ďaleko za sebou a uvoľnite sa v interiérovom bazéne a vírivke s masážnymi tryskami, alebo si doprajte terapiu čerstvým horským vzduchom vo vonkajšom bazéne v obklopení prírody.

Naše wellness služby zahŕňajú:

 1. Saunový svet: vychutnajte si široký výber sáun, vrátane suchej, soľnej parnej saune a bylinkovej. Saunovanie je ideálnym spôsobom, ako relaxovať svaly a zlepšiť celkový stav organizmu.
 2. Interiérový bazén a exteriérový bazén: naša vnútorná plavecká škála a exteriérový bazén sú ideálne na osvieženie a uvoľnenie sa po náročnom dni. Pre milovníkov vody je toto miesto ideálnym útočiskom.
 3. Masáže a wellness procedúry: ponúkame široký výber masážnych procedúr a wellness služieb, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu, zlepšiť krvný obeh a celkový pocit blahobytu.
 4. Fitness a cvičebné možnosti: pre tých, ktorí si želajú aktívny relax, máme k dispozícii fitness zariadenia a možnosti na cvičenie.
 5. Wellness balíčky a ponuky: užite si naše špeciálne wellness balíčky, ktoré kombinujú rôzne procedúry a služby, aby sme vám poskytli najlepšie zážitky z wellness.
 6. Solárium: doprajte si krásne opálenie po celý rok v našom soláriu, ktoré je vybavené modernými technológiami pre bezpečné a efektívne opálenie.

Vybavenie wellness centra:

 • Vnútorný bazén: rozmery 10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota vody do 28°C - ideálna na plávanie.
 • Vonkajší bazén: otvorený počas teplých mesiacov a hlavne počas celej letnej sezóny. Udržiavaná teplota vody do 32°C ponúka osvieženie v príjemnom prostredí.
 • Vírivka: s teplotou vody 37°C je dokonalá na uvoľnenie svalov a zlepšenie krvného obehu.
 • Sauny: v našom saunovom svete nájdete soľnú parnú saunu, osviežujúcu bylinkovú parnú saunu a tradičnú suchú saunu, ktoré pomáhajú detoxikovať telo a uvoľniť myseľ.
 • Tepidárium: na dokonalé zahriatie tela a príjemný relaxačný čas.
 • Neoqi vaňa: moderná vaňa, ktorá ponúka inovatívne wellness zážitky zo skvelých kúpeľov.
 • Masáže na objednávku: skúsení maséri sú k dispozícii pre individuálne zážitky a relaxačné procedúry.
 
Priaznivci saunovania si můžu vybrať hneď z troch typov, alebo prestriedať všetky sauny od suchej až po parnú bylinkovú. Vďaka príjemne vyhrievanému tepidáriu si prídu na svoje aj tí, ktorým vysoké teploty klasickej sauny nevyhovujú. Špecialitou v našom centre je fyzioterapeutický kúpeľ NeoQi, ktorý zbaví napätia vaše unavené svalstvo. 

Samozrejmosťou je široká škála masáží, na ktoré sa môžete objednať a nechať tak našich profesionálov, aby vám dopriali starostlivosť na mieru.

Otváracie hodiny wellness centra:

Letná sezóna (jún - júl - august + prázdniny a sviatky):
 • Pondelok: 12:00 h - 21:00 h
 • Utorok - Nedeľa: 10:00 h – 21:00 h
 • Sauny: 14:00 h – 21:00 h
Mimosezóna:
 • Pondelok - Nedeľa: 14:00 h – 21:00 h
 • Sauny: 14:00 h – 21:00 h
 
Pripravte sa na oddych a regeneráciu v našom wellness centre, kde sa o vaše telo a myseľ postaráme s maximálnou starostlivosťou.

Neváhajte a rezervujte si svoj čas pre zaslúžený oddych v hoteli Hubert!