Aktivity

Aktivity

Okrem krás tatranskej prírody si u nás užijete aj voľnočasové aktivity podľa vášho gusta. Či už preferujete aktívny oddych a radi by ste sa aj na dovolenke poriadne zapotili, alebo sa radšej chcete uvoľniť pri pohodovej zábave, v hoteli Hubert vždy nájdete to pravé.

Fitness

Ak sa radi udržiavate nielen vo forme, ale predovšetkým v duševnej pohode a dobrej nálade, určite využite našu fitness zónu, v ktorej si môžete dať poriadne do tela. Fitness centrum je pre hotelových hostí počas pobytu k dispozícii bezplatne.

VIAC INFORMÁCIÍ

Zábava v Huberte

Na hru nie je človek nikdy starý. Zvlášť keď ide o hry, ktoré zabavia každú partiu. Vyzvite svoju spoločnosť na kolo šipiek či biliardu a o večer plný zdravej súťaživosti máte postarané.

VIAC INFORMÁCIÍ

Wellness

Nechajte starosti ďaleko za sebou a uvoľnite sa v interiérovom bazéne a vírivke s masážnymi tryskami, alebo si doprajte terapiu čerstvým horským vzduchom vo vonkajšom bazéne v obklopení prírody.

VIAC INFORMÁCIÍ

Solárium

V hoteli Hubert nájdete aj vertikálne solárium, ktoré vám zabezpečí rovnomerné a rýchle opálenie bez ohľadu na počasie vonku.

VIAC INFORMÁCIÍ

Požičiavanie bicyklov

Vychutnajte si horský vzduch a najkrajšie tatranské výhľady na dvoch kolesách.

VIAC INFORMÁCIÍ

Turisticko-náučný chodník

Priamo pri hoteli Hubert začína turisticko-náučná trasa obcí Gerlachov - Batizovce - Mengusovce - Štôla. Ide o ideálnu prechádzku pre skúsených, ale aj menej zdatných turistov, ako aj rodiny s deťmi. 

VIAC INFORMÁCIÍ