Ubytovanie

Príjemné, pohodlné, čisté. Skrátka ubytovanie, do ktorého sa budete vždy radi vracať po dni plnom zážitkov. Vyberte si z našej ponuky izieb tú, v ktorej sa vy a vaša rodina budete cítiť najviac doma.

Izba Standard

2 os.
2 prís.
WC
TV
Wifi

Naša základná izba je ako stvorená pre páry a vďaka dvom prísteľkám a množstvu úložného priestoru je dobrou voľbou aj pre rodiny s deťmi. 

PREJSŤ NA DETAIL

Apartmán Standard

2 os.
2 prís.
WC
TV
Wifi

Skvelé riešenie pre rodiny, ktoré potrebujú viac miesta, alebo jednoducho ocenia viac súkromia pre všetkých svojich členov. Apartmán tvorí spálňa, obývacia izba, kúpeľňa, WC a balkón s výhľadom na tatranskú prírodu.

PREJSŤ NA DETAIL

Mezonetový apartmán

2 os.
2 prís.
WC
TV
Wifi

Komfortné ubytovanie pre väčšie rodiny a skupiny, ktoré chcú tráviť čas spoločne a zároveň mať viac než dosť vlastného priestoru a súkromia. Dve poschodia, dve spálne, dvoje WC a dva balkóny s výhľadom zaručene prispejú k dvojnásobnému pohodliu a spokojnosti.

PREJSŤ NA DETAIL

Prezidentský apartmán

4-6 os.
2 prís.
WC
TV
Wifi

Pohodlie, štýl a priestor na skutočne vysokej úrovni na vás čaká v našom prezidentskom apartmáne. Ubytovanie pre tých, ktorí sebe a svojim blízkym radi doprajú to najlepšie, zahŕňa dve spálne so samostatnými luxusnými kúpeľňami a spoločný priestor v podobe vzdušnej obývacej izby. Na apartmáne vďaka prístelkám a mezonetovému riešeniu s ďalšími posteľami pohodlne ubytujete väčšiu rodinu i spriatelené skupiny.

PREJSŤ NA DETAIL

Vila Horec

2 os.
2 prís.
WC
TV
Wifi

Vila Horec je súčasťou hotelového rezortu Hubert a je ideálnou možnosťou, ako si užiť výhody a služby hotela na špičkovej úrovni a zároveň nezaťažiť rodinný rozpočet. Hostia majú okrem príjemného rodinného ubytovania v horskej vile i prístup k wellness centru, detskému animačnému programu a ďalším službám hotela Hubert.

PREJSŤ NA DETAIL