Milí klienti, plánujete svoj dovolenkový oddych prežiť v Hoteli Hubert v Gerlachove?

Prosíme Vás prečítajte si aktuálne opatrenia platné pri ubytovaní v našom ubytovacom zariadení.

Hotel**** Hubert a Vila*** Horec sú v termíne do 24.10.2021 zaradené do OTP režimu COVID automatu. Do prevádzky umožňujeme vstupovať klientom, ktorí sú očkovaní, testovaní, alebo po prekonaní COVID.

 

Pred príchodom do hotela je potrebné:

   Preukázať sa na hotelovej recepcii očkovacím covid-preukazom, negatívnym testom Ag nie starším ako 24 h, alebo RT-PCR/LAMP nie starším ako 72 h, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia covid (nie starším ako 180 dní).

• Test, potvrdenie o očkovaní, alebo prekonaní ochorenia covid nepotrebujú deti do 10 rokov

 

UPOZORNENIE:

Od pondelka 25.10.2021 bude Hotel**** Hubert a Vila*** Horec zaradené do nového prevádzkového reżimu iba KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ, nakoľko okres Poprad sa od 25.10.2021 bude v zmysle COVID automatu nachádzať v bordovej farbe.

 

Pri príchode a ubytovaní v hoteli od 25.10.2021 je potrebné:

          Preukázať sa na hotelovej recepcii očkovacím covid-preukazom

          Nosiť v interiéri respirátor a rúško v exteriéri pri vzdialenosti do 2m

          Akceptovať tú skutočnosť, že v hotelovom wellness bude maximálna povolená kapacita ubytovaných hostí v počte 10 osôb

 

V čase platnosti aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 (od 13.09.2021 - červená farba a od 25.10.2021 bordová farba COVID automatu), je náš hotelový team pre Vás k dispozícii s dodržaním týchto protiepidemiologických podmienok pobytu:

 

          V interiéri hotela je možné pohybovať sa výlučne iba s respirátorom

          V rámci spoločenských priestorov sú u nás dodržiavané 2m odstupy

          Spoločenské priestory pravidelne dezinfikujeme

          Stravovanie je možné v interiéri hotelovej reštaurácie a na vonkajšej terase.

          V interiéri hotelovej reštaurácie je možné pri dodržaní opatrenia 2m odstupov medzi stolmi v jednom čase obslúžiť maximálne 18 stolov /max 50 osôb/.

          Vstup do wellness je v termíne do 24.10.2021 limitovaný počtom 10 osôb pre testovaných a po prekonaní covid, očkovaní klienti maju vstup neobmedzene  vo vybraných prevádzkových hodinách.

          Počas vášho pobytu budú hotelové izby a apartmány vašim domovom a my Vám chceme vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie. Upratovanie izieb bude prebiehať so zvýšenou pozornosťou pri dezinfekcii všetkých plôch.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Naďalej pravidelne sledujeme aktuálne dianie a nariadenia vlády a upravujeme ponuku služieb a priestory hotela podľa aktuálnych informácií. V tejto situácii sa riadime aj pokynmi Asociácie hotelov a reštaurácií, ktorá úzko spolupracuje s Úradom verejného zdravotníctva a vydáva pravidelné usmernenia a pokyny (na týždennej báze) k prevádzke hotelovej a stravovacej časti.