Príchod
Odchod
Počet dospelých
Počet detí
Príchod
Odchod
Počet dospelých  
Počet detí

Hotel Hubert

Srdečne vás vítame v rodinnom hotelovom rezorte pod Tatrami, ktorý má všetko pre vašu ideálnu horskú dovolenku. Na svoje si prídu malí i veľkí lovci zážitkov, ale aj tí, ktorí túžia po zaslúženom oddychu v obklopení krásnej prírody. Prezrite si, čo všetko vám Hubert ponúka.

VIAC INFORMÁCIÍ

Aktivity v hoteli a okolí

Okrem krás tatranskej prírody si u nás užijete aj voľnočasové aktivity podľa vášho gusta. Či už preferujete aktívny oddych a radi by ste sa aj na dovolenke poriadne zapotili, alebo sa radšej chcete uvoľniť pri pohodovej zábave, v hoteli Hubert vždy nájdete to pravé.

VIAC INFORMÁCIÍ

Pre deti

Naši najmenší hostia majú často tie najvyššie nároky a tak sme nenechali nič na náhodu. Deti sa u nás môžu tešiť na bohatý animačný program, detský kútik, kino, ihrisko, aj nových zvieracích kamarátov na kontaktnej Zverofarme.

VIAC INFORMÁCIÍ

Prečo Hotel Hubert?

  • ideálna poloha k návšteve Vysokých Tatier 
  • komfort na vysokej úrovni
  • množstvo aktivít, s ktorými sa deti nikdy nenudia
  • všetko pre aktívny oddych i relax vo wellness centre
  • poctivá tradičná kuchyňa

Hotel Hubert obkolesený nezameniteľnou tatranskou prírodou je ideálnym miestom pre vašu rodinnú dovolenku. Naše služby potešia malých i veľkých. Vďaka Zverofarme, športoviskám, animačnému programu a turistickým trasám v okolí sa nebudete nudiť ani chvíľu. A keď naopak zatúžite po chvíľach úplného oddychu, oáza relaxu v našom wellness centre je vám k dispozícii. Príďte k nám nazbierať zážitky i novú energiu. 
 
Prečo Hotel Hubert
Aktivity a atrakcie
Aktivity a atrakcie
Rodina a deti
Rodina a deti
Hotel a ubytovanie
Hotel a ubytovanie